KKK

Kas ma saan voldikuid või flaiereid mingis muus mõõdus tellida?

Meie eesmärgiks on pakkuda nõutavamatele trükiteenustele konkurentsivõimelist hinda. Juhul, kui Te kavatsesite trükkida visiitkaarte ja flaiereid mingis muus formaadis, siis võite võimalusel muuta kujundust arvestades meie poolt pakutud mõõte. Suurte koguste trükkimisel võib see osutuda odavamaks, kui hakata alternatiivseid trükkimislahendusi otsima. Võtke kindlasti meiega ühendust, kui formaadi muutmine osutub siiski võimatuks - suudame pakkuda konkurentsivõimelisi hindu ka eriformaatide puhul.

Kas Te tegelete ka muude trükitoodete valmistamisega (kalendrid, kleebised jms)?

Paraku ei tegele. Meie sooviks on suunata oma tähelepanu kõige nõutavamatele trükiteenustele. See annab meie klientidele kindluse, et meie teenuseid iseloomustab kõrge kvaliteet ja laitmatu klienditeenindus.

Kas ma saan tellida 1086, 150 või 100000 flaierit, voldikut või visiitkaarti?

Me trükime ühe tellimuse raames ainult sellistes kogustes tooteid nagu need on tellimislehel kirjas. Kui Te soovite tellida tooteid rohkem, kui on ühe tellimuse raames võimalik, siis soovitame me sama trükifaili kasutades tellida tooteid juurde - lihtsalt valige vajaduse järgi lisakogus tooteid ja vormistage kordustellimus. Võtke meiega ühendust juhul, kui soovite tellida rohkem kui 20 000 tk. - me suudame Teile pakkuda soodsamaid tingimusi.

Kui kaua tellimuse täitmine aega võtab?

Tavalise tellimuse korral võtab töötlemine, trükkimine ja kulleriga kohaletoimetamine aega umbes 4-7 tööpäeva alates tasumisest ja meiepoolsest korrektse trükifaili kättesaamisest. Kiirtellimused töödeldakse ja trükitakse 2-3 tööpäeva jooksul.